Aplik Montajı

Aplik Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Aplik montajı ve geçmiş günümüze kadar gelerek otantikliğini ve şık görüntüsünü korumaya devam etmiştir. Avizeye benzeyen yapısı ile dekorasyon amacı ile geçmişten beri sıklıkla kullanılır. Dayanıklı yapısı ve uzun ömürlü olması ile tercih edilen aplikler dış ortamda da uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Aplik Montajı için bizi arayınız.

Kullanım Alanları: Yatak başlarında, banyo dolaplarında, salonlarda, ayna başlarına, park, bahçe, ofis, otel, ev vb. alanlarda dekorasyon amacı ile kullanılabilmektedir.

Aplik Montajı Nasıl Yapılır?

Aplik diğer aydınlatma sistemlerine göre farklı oldukları için bu alanda uzman elektrikçilerden yardım almanız gerekmektedir. Dekorasyon amacıyla kullanılan aplikler montajdan önce bir tasarıma sahip olmalıdır. Bulunduğunuz bölge incelenerek size uygun aplik modeli ve montaj yerine karar verebilirsiniz. Tüm proje aşaması bittikten sonra hat çekilerek montaj tamamlanır ve kontrol aşaması yapılır.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi veya servis hizmeti için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilir. Uzman ekibimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp