Avize Montajı

İstanbul Avize Montaj Ustası

Avize montajı konusunda bilgi vermeden önce yaşadığımız her alanda ortamı aydınlatmak için kullanılan bu modern aydınlatma gerecini tanıyalım. Ortamdaki renge, ahengi veya tasarıma göre farklı avizeler tercih edilmektedir. Avizelerin kendi içerisinde lamba takılabileceği bir veya birden fazla duy bulunur. Buraya istediğiniz renkte ve ölçüde lamba takabilirsiniz.

Avize montajı yapan ustalarımız evinize veya işyerinize geldiğinde almış olduğunuz avizeyi sorunsuz bir şekilde monte edecektir. Yaşadığınız alana farklı bir dokunuş katmak için şık, büyük, renkli veya küçük avizeler tercih edebilirsiniz. Yalnız şunu belirtmek isteriz ki; bir avize aldığınızda bunu takmak oldukça zor ve tehlikelidir. Ağırlığını düşündüğünüz zaman kablolarını bağlayıp takabileceğiniz süre içerisinde kolunuzun yorulmasına sebep olur. Bu ağırlığı taşıyamamak gibi bazı sorunlar nedeniyle avizenizin kırılma durumları başımıza gelebilir.

Avize Montajı Yaptırmak İstiyorum

Montaj işlemlerinde öncelik avize bilgilerinizi alıyoruz. Yanımızda getireceğimiz araç ve gereçlerimizi buna göre belirliyoruz. Avize montajı yaptırmak için bizlere ulaştığınızda sizlere en yakın servisimizden personel gönderiyoruz.

Avize Montajı
avize montajı

Montajı ve kurulumu yapılırken yanımızda getirdiğimiz özel merdiven ile tavana erişiyoruz. Kullanacağımız ekipmanlarla elektrik akımına kapılmadan montaj işlemleri yapıyoruz. Bu nedenle siz yaparken elektrik bağlantılarında yapabileceğiniz herhangi bir yanlış hareket elektrik tesisatınızın bozulmasına sebep olur. Bu gibi durumlarda avizeleriniz zararlar görür.

Avize Montajında Nelere Dikkat Ederiz?

Her şeyden önce avizenin asılacağı alan için ağırlığına ve genişliğine göre çengel hazırlanır. Bu çengel ile avize tavana sabitlenir. Çengelin takılabilmesi için matkap yardımıyla tavanın delinmesi şarttır. Bu işlemden sonra avize işleminin montajını gerçekleştiriyoruz. Kabloları doğru bir şekilde montajlayıp lambalardan bir tanesini veya birkaç tanesini takarak test ediyoruz. Herhangi bir sorun olmadan avizenizi sizlere sunuyoruz.

 Zil ve diafonunuzda oluşan sorunları giderebilmemiz için bizi arayınız.

Avize işlemi zorlu ve kol yoran bir işlemdir. Bu yüzden avize montajı basit gibi görünse de aslında zordur. Çünkü yapacağınız herhangi bir hata hem avizenin kırılmasına hem de çıktığınız yükseklikten düşmenize sebep olur. Bu nedenle seçtiğiniz avizenin profesyonel ve güvenli şekilde kurulumunun yapılması için bizi arayın. Bizlere günün herhangi bir saatinde kolayca ulaşabilirsiniz. Avize montajı hizmetini bizden alabilirsiniz. 10-15 dakika gibi kısa sürelerde (yakınlık durumuna göre) ekibimizin size ulaşacaktır.

Bize ulaşın veya avize montajı hakkında servis talebi oluşturun..

TIKLA ARA
WhatsApp