Korniş Montajı

Korniş montajı ile siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz. Her evde kullanılan temel ihtiyaç haline gelmiş perdelerimizi asmaya yarayan raylı sistemlerdir. Evinizin dekoruna göre seçtiğiniz kornişlerin montajı en hızlı şekilde yapıyoruz. Ayrıca gelişen sistemlere ayak uyduran kornişler de günümüzde bir çok modeli ile evlerimize şıklık katmaktadır.

Eskiyen kornişlerinizi yenileri ile değiştirerek evlerinize daha şık ve düzenli hale getirebilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz ile birlikte en kısa sürede tüm korniş modellerinin montajını yapmaktayız. Bu nedenle yılların verdiği tecrübe ile montajı yapılan kornişleriniz uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz.

Korniş montajı ile siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz. Her evde kullanılan temel ihtiyaç haline gelmiş perdelerimizi asmaya yarayan raylı sistemlerdir. Evinizin dekoruna göre seçtiğiniz kornişlerin montajı en hızlı şekilde yapıyoruz. Gelişen sistemlere ayak uyduran kornişler de günümüzde bir çok modeli ile evlerimize şıklık katmaktadır.
Korniş montajı uzman çalışma arkadaşlarımız tarafından hızlı ve zarar vermeden yapılmaktadır.

Korniş Montaj Servisi

Kornişin servisinin yapılması kolay gibi görülse aslında öyle değildir. Korniş servisi yapmak için yüksek yerlere çıkıp matkap vb. aletler kullanılması gerekmektedir. Bu nedenle profesyonel olmayan kişilerin korniş ile ilgili işlem yapmasını kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Korniş montajı korniş modeline bakılarak tavanda belli aralıklar ile delikler açılarak montaj yapılacaktır.

Korniş montajlarınızı hızlı bir şekilde yaptırmak için bizi arayınız.

Montaj yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken durumlardan bir tanesi kornişin boyutu, kalitesi ve ağırlığı hesaplanarak uygun şekilde montaj ediyoruz.

Özel Ölçülü Korniş Montajı

Gelişen ev dekorasyonumuz ile beraber kornişlerimizde bu değişim önceliğinin başında yer almaktadır. Şık perdelerinize uygun özel ölçülü korniş montajı uzman arkadaşlarımız ve gelişmiş ekipmanlar ile en kısa sürede uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde montaj ediyoruz.

Bildiğiniz üzere kornişler montaj yapıldıktan sonra uzun yıllar boyunca kullanılabilen ürünlerdir. Ayrıca yanlış montaj ve hatalı kullanımlar sonucu özel ölçülü korniş yerinden çıkabilir. Bu nedenle profesyonel bir şekilde yaptırmanız gerekir. Ekibimiz profesyonel olarak korniş montajı yapmaktadır. Yaptığımız tüm çalışmalar hakkında detaylı bilgileri bizlerden alabilir veya iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki o işte ehil olmayan bir kişi ancak zarar verir.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi ve servis hizmeti için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp