Elektrik Tesisatı Bakımı & Yenileme

Elektrik tesisatı günlük hayatta kontrol ettiğimiz bir şey değildir. Bu nedenle elektrik tesisatında oluşabilecek bir arıza esnasında ancak kontrol edebiliriz. Çünkü elektrik tesisatı kapağı genelde kapalı olur. Bir kere yapılır sonra kimse tekrar açmaz. Yetkili olmayan kişiler tarafından da müdahale edilmemelidir. Bu nedenle elektrik tesisatında oluşabilecek her türlü bakım ve yenileme çalışmalarını ekibimiz ile yapıyoruz. Gerekli yetki ve yeterliliklere sahip mesleki uzmanlığımız ile elektrik tesisatınızı yeniliyoruz.

 Elektrik tesisatınızdaki sorunları giderebilmemiz için bizi arayınız.

Elektrik tesisatı için bakım ve yenileme çalışmalarını gerçekleştiren firmamız bu alanda bir çok elektrik tesisatını yenilemiştir. Yaz ve kış aylarında yoğun olarak kullandığımız ısıtıcı ve soğutucu ürünler elektrik hatlarını ve kablolarını ısıtmaktadır. Bu nedenle uzun süreli kullanılan ürünlerde elektrik kablolarında erime yanma veya elektrik kutusunda yangın gibi tehlikeli durumlar ortaya çıkmaktadır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge, ütü ve bilgisayar gibi elektronik cihazlar aynı anda çalıştırılmamalıdır. Aksi halde sigortalaranızdaki kablolar önce ses yapmaya ardından ısıya ve sonrada eriyerek yangına dönüşür.

Elektrik Tesisatı Bakımı ve Yenileme

Elektrik Tesisatı Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır?

En önemlisi elektrik tesisatı bakımları her yıl en az bir (1) kere olmak kaydıyla uzman elektrikçi ekibimiz tarafından kontrol edilmelidir. Bu konuda yüzlerce elektrik panosunun sorununu yerinde çözdüğümüz için bizleri tercih edebilirsiniz. Bizi hemen hızlı bir şekilde arayabilir elektrik panosu bakım ve onarımlarım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca fazla elektrik kullanımı yüzünden elektrik kaçağı, kabloların erimesi, topraklamanın yetersiz kalması, sigortanın atması, voltaj dengesizliği, elektronik cihazların sağlıklı çalışmaması, elektrik çarpması, elektrikli cihazların bozulmaları ve hatta yangın tehlikesi ile karşı karşıya gelebilirsiniz. 

Diğer elektrikçilerden farkımız; bu alanda uzman personeller ile çalışmamızdır. Yeterlilik belgeleri, meslek kursu almış uzmanlarımı ile kendini geliştiren bir ekip olarak hizmet veriyoruz. Biz işimizi seviyoruz, siz de sevdiklerinizi düşünüyorsanız elektrik sigortasına veya tesisatına asla ve asla müdahale etmeyiniz.

Elektrik Tesisatı İçin Hangi Malzemeler Kullanılır?

  • Dağıtım Panoları ve Anahtar Kutuları
  • Borular
  • Elektrik Kabloları
  • Bağlantı Kutuları ve Buatlar
  • Anahtar ve Prizler
  • Duylar, Armatürler
  • Sigortalar
  • Klemens Çeşitleri, Kablo Pabuçları
  • Sıva Üstü Materyaller
TIKLA ARA
WhatsApp