Fetih Zil ve Diafon Arızaları Onarımı

Zil ve Diafon

Diafonun Hayatımızdaki Önemi Görüntülü diafonlarda gitmek istediğiniz dairenin numarasını tuşladığınızda aktif olmaktadır. Daire sahibinin ekranına kameradaki görüntü yansır. Bu nedenle gelen bir kişinin tanıdığı veya beklediği bir kişi mi yoksa davetsiz bir misafir mi olduğunu gösterir. Ayrıca bina ve işyerlerine kimlerin geldiğini önceden görebilmek gibi bir fayda sunar. Suç oranlarının arttığı bölgelerde yoğun olarak kullanılan diafonlar bu şekilde caydırıcı önlemler alınmasını sağlar.

Bu ürünlerin en iyi özelliklerinden birisi, siz yokken evinize gelip zilinizi tuşlayan kişilerin görüntüsünü sizin izleyebileceğiniz şekilde kaydetmektir. Bu durumda evde olmasanız bile sizlere kimin gelip gittiğini görebilirsiniz.

Zil ve Diafon Arızaları Onarımı

Apartman Zili ve Kapı Otomatiği Sorunları

Apartman zili ve kapı otomatiğinde oluşan sorunlar oldukça sıkıntılı sorunlar ortaya koymaktadır. Asansörü olmayan 8 katlı bir binadan örnek vermek gerekirse kapı otomatiği çalışmıyorsa kapının açılabilmesi için aşağıya anahtar atılması gerekir. Bu doğru ve sağlıklı bir yöntem değildir. Çünkü anahtarın kırılma ihtimali her zaman göz önünde bulundurulmalıdır. Bu nedenle apartman zilinizin çalışması ve kapı otomatiğinizin sorunsuz bir şekilde görevini yerine getirmesi için gerekli tüm teknik işleri halletmek bizim görevimizdir.

Zil Çalmıyor Ne Yapmalıyım?

Kapı ziliniz çalmıyorsa yapılması gereken oldukça basittir. Öncelikle zilin çalmama sebeplerini beraber bir hatırlayalım.

  • Zil kutusu bozulmuştur.
  • Bina dışındaki düğme ve kablo sistemlerinde sorun vardır.
  • Kablo sistemleri zamanla yıprandığı için çalışmıyor olabilir.

Bu saydığımız arızalardan hangisi olduğunu ancak yerinde tespit edebiliriz. Tespit etmemiz halinde sorunu hızlıca gideriz. Sizin de daire zilimiz çalışmıyorsa bize ulaşabilirsiniz. Bizlerden zil sisteminizdeki arızaları gidermemizi talep edebilirsiniz.

 Zil ve diafonunuzda oluşan sorunları giderebilmemiz için bizi arayınız.

Kapı Otomatiği Çalışmıyor

Kapı otomatiğinizin çalışmadığı durumlarda aşağıya anahtar atma ya da 8 kat aşağıya inip kapıyı açma durumunuz olabilir. Bu tür durumlar hem riskli olmakla birlikte hem de maddi zarar demektir. Anahtarınızın kırılması veya sizin yorulmanız iki türlü zarara yol açar. Bu nedenle kapı otomatiğinizin sağlam bir şekilde çalışması gerekir. Ayrıca her zile basıldığında 8 kat aşağıya inip 8 kat tekrar yukarıya çıkmak oldukça zordur. Otomatiğinizin tarafımızca arızalarının giderilmesi en doğru yöntem olur.

Zil ve Diafon Arızaları Onarım Ekibi

Zil ve diafon arızaları onarım ekibimiz, saha içerisinde sizlere en yakın noktadan yönlendiriyoruz. Bu nedenle yaşamış olduğunuz arızayı en kısa sürede çözebilme özelliğine sahip ekibiz. Yaşadığınız zil ve diafon arızaları hızlı bir şekilde giderilmelidir. Çünkü bir apartmana bir iş yerine giriş çıkış sayısı oldukça farklıdır. Bu yüzden çok katlı apartmanlar ve işyerleri için acilen yapılması gereken işlemler sırasında yer almaktadır. Bizleri aradığınızda zil ve diafon arızanız için ekibimizi sizlere yönlendiriyor olacağız.

TIKLA ARA
WhatsApp